Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zamość Osiedle Konopnickiej

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

329 000 zł26,31 m² 12 504,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26,31 m , usytuowany na 2 pięterze w trzypiętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł995 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ul. Weteranów- noskowskiego, os.Św.Piątka, Zamość, woj.lubelskie Działka budowlana położona w wyśmienitym miejscu na prestiżowym osiedlu w sąsiedztwie atrakcyjnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

589 000 zł302 m² 1 950,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Z warsztatem to idealna propozycja dla osób, które potrzebują miejsca pod działalność gospodarczą przy swoim domu. Dom z garażem znajdują się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

343 145 zł4 037 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Zamościu w sąsiedztwie Kanału Noteckiego. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sadowa

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Lokalizacja: ul. Sadowa , zamość, bezpośrednie sąsiedztwo parku oraz Starówki) Miasto Zamość jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa,.

Szczegóły ogłoszenia

215 040 zł1 536 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1.536 m2 w miejscowości Zamość powiat nakielski, gmina Szubin. Sąsiedztwo domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

845 000 zł120 m² 7 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż interesujący dom w atrakcyjnej lokalizacji w Zamościu Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny. Powierzchnia domu 120 m2 ( w tym pomieszczenie gospodarcze) Działka ok.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 628 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działki w terenach podmiejskich, tylko 1 km od Zamościa Łapiguz, działki nr: 79/13, 79/14, 9/15, 79/16, 79/17 i 79/18 Lokalizacja Miejscowość podmiejska. Spokojna, urokliwa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 200 zł91,36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Niepowtarzalna okazja! Mieszkania w stanie deweloperskim, świetna lokalizacja, przestronne wnętrza, dostępne wiele metraży! Z przyjemnością prezentuję rewelacyjną inwestycję mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamość | ul. Krysińskiego | ok. 64 m | parter | udział w kamienicy Lokalizacja inwestycyjna centrum Zamościa Ulica Krysińskiego, kilka minut pieszo od Starówki. Stabilna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konopnickiej,Zamość

349 896 zł65 m² 5 355 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie przy ulicy Prymasa Wyszyńskiego w Zamościu. Okolica idealnie przystosowana dla rodzin z dziećmi, liczne sklepy, lokale usługowe oraz placówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konopnickiej,Zamość

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3