Serce 0 Ulubione

Mieszkania Zamość Osiedle Młyńska

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Młyńska,Zamość

260 000 zł75 m² 3 462,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokojowe - mieszkanie bezczynszowe o pow. 75,10 m2 położone przy ul. Poprzecznej w Zamościu na osiedlu "Młyńska"(lege Artis). Cena do negocjacji! opis mieszkania : * Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Młyńska,Zamość

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nowe mieszkanie dla 5 studentów, 3 pokoje, nowa kuchnia, agd, umeblowane, cena 380 + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Młyńska,Zamość

155 000 zł33 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka bezczynszowa, i p - 33 m2, ładnie i gustownie wykończona, 2 szafy wnękowe, zabudowa kuchni, co i ciepła woda z pieca gazowego. Spokojne , zamknięte osiedle. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poprzeczna

Młyńska,Zamość

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Cena obejmuje w pełni wyposażoną kuchnię z 2009 roku ( kuchenka gazowa, zmywarka, okap ) oraz zabudowany przedpokój. Dodatkowo kuchnia posiada zabudowaną spiżarkę o pow 1,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Młyńska,Zamość

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamość ul. Młyńska do wynajęcia mieszkanie, nowe,2 pokoje, umeblowana kuchnia, pralka, lodówka, własne ogrzewanie gazowe, osiedle zamknięte możliwość podłączenia tv kablowej oraz internetu. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Młyńska,Zamość

900 zł53 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe, częściowo umeblowane, zamość Młyńska, cena 900zł+czynsz 150+opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poprzeczna

Młyńska,Zamość

273 000 zł78 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Osiedle monitorowane. Własna stacja telewizyjna, wszystkie multimedia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Młyńska,Zamość

170 000 zł47 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:2/3