Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Zamość - Lista ofert

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oboźna

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

265 000 zł44 m² 6 023 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Tylko u Nas na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Oboźnej. Składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz dwóch niezależnych pokoi. Jeden z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Zamość,lubelskie

305 000 zł49 m² 6 232 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku przy ulicy Polnej w Zamościu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Nowe Miasto,Zamość

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

mieszkanie 64m2 + 8 m2 piwnica. księga wieczysta. cena obejmuje wszystkie meble. okna plastikowe, podłoga panele. trzy szafy w zabudowie. kuchnia w zabudowie (fronty drewniane).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zamość

Zamość,lubelskie

1 149 000 zł142 m² 8 120,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! nowa cena! Mieszkanie o powierzchni 141 mkw. położone na I piętrze w zabytkowej i odnowionej kamienicy, na zamojskiej starówce. Przeprowadzony został generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

P i L N A S P R Z E D A Ż! Mieszkanie 3 - pokojowe, przy ulicy Oboźnej, osiedle Orzeszkowej-Reymonta w Zamościu oferta obejmuje sprzedaż bądź zamianę na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peowiaków

Zamość,lubelskie

550 zł30 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października kawalerka na osiedlu Peowiaków. Mieszkanie umeblowane. Koszt 550 zł + media (czynsz, gaz i prąd według zużycia)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

135 000 zł36 m² 3 732,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 - pokojowe, z o pow. 36,17 przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu opis mieszkania: *mieszkanie usytuowane na parterze, 4 kondygnacyjnego budynku, *wystawa okien i usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Nowe Miasto,Zamość

250 000 zł73 m² 3 440,68 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie - wysoki standard wykończenia - zamość, ul. Lwowska nowa cena 250 000,00 zł opis mieszkania: *pow. użytkowa 75 m2; *po remoncie (2012 r); *mieszkanie znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

165 000 zł55 m² 2 981,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe, przy ulicy Wiejskiej w Zamościu w spółdzielni mieszkaniowej IM. W. Łukasińskiego cena 165 000,00 zł do negocjacji! opis mieszkania: *3-pokojowe o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Zamość,lubelskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie (wymiana instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, okna plastikowe,drewniane podłogi,drzwi) na pierwszym piętrze, środkowe.Cicha, spokojna okolica,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zamość,lubelskie

168 000 zł53 m² 3 175,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2 - pokojowe, o pow. użytkowej 52,91 m2 przy ulicy Batalionów Chłopskich w Zamościu opis mieszkania: *mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego bloku; *mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Nowe Miasto,Zamość

160 000 zł62 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ładne, dwustronne (wschód zachód), ciepłe, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,53 m2 na 3 piętrze czteropietrowego budynku z 1990 roku, zamość, ul. Polna, nowe Miasto. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zamość,lubelskie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

*Mieszkanie 2 - pokojowe, o pow. 45,75 m2 przy ulicy Batalionów Chłopskich w Zamościu *mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego bloku; *mieszkanie jest widne, przestronne; *okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Nowe Miasto,Zamość

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie w Zamościu przy ulicy Hrubieszowskiej w centralnej części Nowego Miasta. Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie przeszedł termomodernizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Planty

Planty,Zamość

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

parter: pokój, kuchnia, łazienka. Blok z cegły dwu-piętrowy. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta "oś. Planty", cicha i spokojna okolica, w pobliżu: - park, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gminna

Nowe Miasto,Zamość

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronną kawalerkę w centrum Nowego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Nowe Miasto,Zamość

130 000 zł38 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Słoneczny Stok,Zamość

169 000 zł56 m² 3 017,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupokojowe bardzo ciepłe (nowoczesne bardzo szczelne okna), wygodne, przestrzenne, z pięknym widokiem na miasto i okolice, duża kuchnia , łazienka, dwa przedpokoje. Piwnica, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Zamość,lubelskie

179 000 zł62 m² 2 895,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe, o pow. 61,81 m2 przy ulicy Lwowskiej w Zamościu spółdzielnia mieszkaniowa ,nasz dom" opis mieszkania: *mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 11-piętrowego bloku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Zamość,lubelskie

123 000 zł31 m² 3 914,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z wyposażeniem, po remoncie, zamość, ul. Hrubieszowska opis mieszkania: *powierzchnia użytkowa: 31,40 m2; *mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku; *po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Orzeszkowej

Zamość,lubelskie

84 000 zł28 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna, przytulna kawalerka do remontu zlokalizowana w Zamościu przy ulicy Orzeszkowej W spółdzielni mieszkaniowej IM. W. Łukasińskiego opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

149 000 zł56 m² 2 660,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w czteropiętrowym ocieplonym budynku. Praktyczne rozmieszczenie pokoi i pozostałych pomieszczeń. Oddzielna łazienka i ubikacja. Spokojna okolica. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Infułacka

Zamość,lubelskie

245 000 zł72 m² 3 402,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Infułackiej 19/20 w Zamościu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, 2 przedpokoi, kuchni, łazienki z osobnym wc oraz dużego balkonu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

170 000 zł77 m² 2 207,51 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie w zamościu przy ulicy wyszyńskiego na "brązowym" osiedlu Jana Zamojskiego istnieje moiżliwość zamiany na mniejsze lub niewielki dom jednorodzinny. Opis mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

165 000 zł66 m² 2 496,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe, przy ulicy Oboźnej w Zamościu W spółdzielni mieszkaniowej IM. W. Łukasińskiego. Opis mieszkania: *3-pokojowe o pow. użytkowej 60,09 m2; * Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konopnickiej,Zamość

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pilnie sprzedam tanio!rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie w Zamościu przy ulicy Stefana Wyszyńskiego. Mieszkanie jest przestronne, widne, kuchnia i salon oddzielnie, wc i łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Słoneczny Stok,Zamość

150 000 zł63 m² 2 369,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 - pokojowe, o pow. 63,3 m2 przy ulicy Polnej w Zamościu opis mieszkania: *mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku; *mieszkanie jest rozkładowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

300 zł52 m² 5,77 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lub sprzedam duże rozkładowe mieszkanie w dogodnej okolicy. Blisko do Kościoła, obok dworzec bus i Pks, przedszkole, pod blokiem Biedronka. Mieszkanie składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Nowe Miasto,Zamość

600 zł51 m² 0,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia umeblowana, łazienka i wc oddzielnie,duży balkon. Okolica cicha,blisko przedszkole, centrum handlowe, dworzec pks, przychodnia. Cena za wynajem 600 zł (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Powiatowa,Zamość

127 000 zł44 m² 2 876,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, ciepłe mieszkanie w Zamościu przy ulicy Poniatowskiego na Osiedlu Wojska Polskiego uwaga: obniżka o 5 000,00 zł! nowa cena: 127 000,00 zł! do negocjacji! opis mieszkania :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Zamość,lubelskie

112 500 zł38 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania : Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, 2 kondygnacyjnego budynku; mieszkanie rozkładowe, przestronne, ustawne,widne i słoneczne; jasna, zamknięta kuchnia z oknem; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Nowe Miasto,Zamość

145 000 zł53 m² 2 746,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

słoneczne, duża kuchnia, nowe okna, ocieplany blok, nowe windy, blisko:sklepy, szpital, apteki, lekarze, kraina zabaw, przystanek autobusowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Zamość,lubelskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 50 m2, ul.REJA 22 ZAMOŚĆ wyremontowane w nowym stylu, nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna, umeblowana kuchnia i przedpokój (meble pod wymiar), w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

219 000 zł77 m² 2 844,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dostępne od lutego, marca 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Zamoyskiego,Zamość

230 000 zł77 m² 2 987 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Eleganckie, wygodne, 4 pokojowe mieszkanie w niskim 3 piętrowym bloku na 3 piętrze z bardzo ładnym widokiem. Zamość, ul. Zamojskiego 42/31 Lokalizacja: osiedle ,niebieskie" w około dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Nowe Miasto,Zamość

600 zł41 m² 14,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w calości umeblowane. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Parking. Cena: 600 zł + opłaty (czynsz, gaz, prąd,kablówka i internet). Razem wychodzi 1100 zł. Oprócz tego kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

1 200 zł71 m² 16,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 44. 6 piętro z 9. Blisko przedszkola, szkoły, place zabaw, przychodnia. W pobliżu sklep leclerk, dworzec pks, stacja busów.

Szczegóły ogłoszenia