Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Zamość - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

350 000 zł50,26 m² 6 963,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze w niskim budownictwie, na spokojnym i dobrze zagospodarowanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

287 600 zł35,95 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do rezerwacji nowych mieszkań przy ul Kresowej 25a w Zamościu! Piękne mieszkanie w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Zamościu. 4-kondygnacyjny obiekt obejmuje 48 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł49,40 m² 12 125,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży luksusowego 2-pokojowego apartamentu, po kapitalnym remoncie, o powierzchni 49,40 m2 przy ulicy Elizy Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 697 zł54,89 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim na Osiedlu Chłodna w Zamościu (ul. Chłodna). To doskonała propozycja dla osób, które szukają nowego mieszkania w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

375 000 zł48,20 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Komfortowe 2 pokoje dla rodziny ul. Polna 48,2 m Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,55 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,55 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Koszary w Zamościu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł52,28 m² 6 981,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,28 m2 zlokalizowane przy ul.Polnej 11B. Lokal znajduje się na drugim piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,53 m² 8 525,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 58 m , usytuowany na trzecim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy rewelacyjne, przytulne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie 60,70 m2 z dużą loggią, na ósmym piętrze Zamość, orzeszkowej 13/25 Lokalizacja Na dużym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,02 m² 10 391,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Wólka Panieńska, zaledwie 1,5 km od Zamościa. To idealne połączenie spokojnego, kameralnego otoczenia z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł40,70 m² 6 535,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,7 m zlokalizowane przy ul. Namysłowskiego. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym, dwukondygnacyjnym bloku. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zamość

Karolówka,Zamość

1 803 zł48 m² 37,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48,35 m na parterze przy ul. Parkowej w Zamościu. Czynsz najmu: 1803,38 złr Opłata eksploatacyjna: 7,2 zł/m2 Możliwość otrzymania dopłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Zamoyskiego,Zamość

399 000 zł57 m² 6 978 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: ul. Zamoyskiego zakole, miasto Zamość, woj. lubelskie Blok zlokalizowany jest w dzielnicy Zamoyskiego w niedalekiej odległości od obiektów handlowych, przychodni, szkoły, krytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zamość

Karolówka,Zamość

378 741 zł55 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | 54,89 m + ogródek | bez pcc | Zamość Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta łączy wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zamość

Karolówka,Zamość

378 396 zł55 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na Osiedlu Chłodna w Zamościu (ul.Chłodna). Co oznacza dla Ciebie stan deweloperski? To, że: nabywasz mieszkanie w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zamość

Stare Miasto,Zamość

285 000 zł45 m² 6 269,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 45,5 m przy ul. Ciepłej centrum Zamościa, 5 minut od Starówki. Wyjątkowa lokalizacja w sercu Zamościa idealne miejsce do życia lub inwestycji! Wyobraź sobie mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Orzeszkowej-Reymonta,Zamość

400 000 zł34 m² 11 761,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , idealne dla singla, pary lub jako świetna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Karolówka,Zamość

378 396 zł55 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na Osiedlu Chłodna w Zamościu (ul. Chłodna, dzielnica Karolówka). Co oznacza dla Ciebie stan deweloperski? To, że: - nabywasz mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zamość

Kilińskiego,Zamość

405 000 zł48 m² 8 374,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Uwaga- nowa, niższa cena! Wyjątkowe, bardzo przestronne, 2- pokojowe mieszkanie w os. Kilińskiego. Prawie 50m2 na 1 piętrze bloku z 1997r., zbudowanego w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Peowiaków

Planty,Zamość

1 200 zł52 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ul. Peowiaków, miasto zamość wyśmienita pod względem bliskości sklepów, szkoły, przedszkola, szpitala, wszelakich usług, przystanków komunikacji miejskiej, a jednocześnie dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zamość

Karolówka,Zamość

378 741 zł55 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na Osiedlu Chłodna w Zamościu (ul. Chłodna). W ofercie prezentujemy Państwu dwupokojowy apartament o pow. 54,89 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Zamość,lubelskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39 m Zamość, ul. Przemysłowa idealne na start lub inwestycję! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Peowiaków

Stare Miasto,Zamość

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj lub zainwestuj w świetnej lokalizacji Zamość, ul. Peowiaków Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnych potrzeb i gustu? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Zamość,lubelskie

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajcia o powierzchni 39 m położone na parterze z bezpośrednim wejsciem. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla pary lub singli, wyposarzone. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie położone na szóstym piętrze w 8-piętrowym budynku, z dużym (7 m2) balkonem typu loggia. Pomieszczenia: dwa pokoje (21 i 14,5m2) , kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Zamość,lubelskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe położona na spokojnym osiedlu przy ul. Sikorskiego. Lokal z balkonem, dużą piwnicą, położony w budynku wielorodzinnym, całość jest ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. Znajduje się na 6. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zamość

Karolówka,Zamość

378 396 zł55 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na Osiedlu Chłodna w Zamościu (ul. Chłodna). Prezentowany w ogłoszeniu dwupokojowy apartament o pow. 54,84 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Promyk,Zamość

599 000 zł65 m² 9 253 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament w prestiżowym apartamentowcu Elektrownia Park Residence przy ul. Sienkiewicza 22D w Zamościu zaledwie kilka kroków od zabytkowej starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zamość

Karolówka,Zamość

358 741 zł55 m² 6 535,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na Osiedlu Chłodna w Zamościu. Cena regularna 378 741 zł na czas oferty jesiennej zostaje obniżona do 358 741 zł! Kupując mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gminna

Zamość,lubelskie

419 000 zł55 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,42 m2 przy ulicy Gminnej w Zamościu. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Zamość

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Zamościa idealne miejsce do życia lub inwestycji! Wyobraź sobie mieszkanie, które łączy w sobie komfort codzienności i bliskość wszystkich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Karolówka,Zamość

345 345 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie na Osiedlu Chłodna w Zamościu. Projekt jest na etapie budowy, a termin oddania inwestycji to koniec 2025 roku. W ofercie prezentujemy Państwu dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Powiatowa,Zamość

269 000 zł36 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznego mieszkania usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku. Na cichym, spokojnym i pozbawionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Zamość

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piłsudskiego w Zamościu. Mieszkanie znajduje się w cichym i spokojnym bloku, co czyni je idealnym wyborem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zamość

Kilińskiego,Zamość

330 000 zł36 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 30,30 m2. Mieszkanie położone jest na parterze w 4 piętrowym bloku z 2005 r. Osiedle w pełni monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamoyskiego,Zamość

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, znajdujące się w Zamościu przy ul. Zamoyskiego. 1 piętro w 10 piętrowym bloku. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Stare Miasto,Zamość

269 000 zł36 m² 7 501 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Kwadrat oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 pietrze w wieżowcu, zlokalizowane przy ulicy Zamoyskiego w Zamościu. Na cichym, spokojnym i przepełnionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Peowiaków

Planty,Zamość

359 000 zł52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Peowiaków. Mieszkanie z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamość,lubelskie

478 000 zł49 m² 9 835,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż nowo wykończone, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Kilińskiego,Zamość

299 000 zł46 m² 6 483,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na zielonym, spokojnym osiedlu w samym sercu Zamościa lokalizacja idealna dla osób ceniących zarówno bliskość centrum, jak i kontakt z naturą. Jeśli szukasz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij