Dom Świętego Piątka, ul. Jordana
Jordana, Świętego Piątka, Zamość, lubelskie
- 630 000 zł
- 220 m²
- 2 863,64 zł/m²
Dom Świętego Piątka, ul. Jordana
Jordana, Świętego Piątka, Zamość, lubelskie
zaktualizowane:
30 października 2022
Dom Świętego Piątka, ul. Jordana
Zaktualizowane: 30 października 2022
630 000 zł 220 m² 2 863,64 zł/m²
dom wolnostojący
8
629 m²
garaż w bryle budynku
1986
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
8Powierzchnia działki:
629 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1986Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 630 000 zł (2 863,64 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 220 m² (160 m² powierzchni użytkowej), 8 pokoi (7 sypialni), 2 łazienki; stan: do remontu
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1986
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: stan dobry; okna: częściowo wymienione
- Działka: 629 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (40 m²), piwnica 14 m², strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna z hydromasażem, prysznic, z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- Internet, telefon
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 30.10.2022
Lokalizacja
- Adres: Jordana 26, Świętego Piątka, Zamość, lubelskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, rzeka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, kino, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, targ, bankomat, kościół, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Witam.
Oferuje
Dom do sprzedania w Zamościu w cichej dzielnicy św. Piątka przy ulicy Henryka Jordana 26. Usytuowanie domu pozwala na spokojne zamieszkanie wieloosobowej rodziny. bardzo dobra lokalizacja również pozwala na prowadzenie działalności usługowej pod wynajem pokoi. Z stąd nie daleko do każdego zakątka Zamościa. Blisko na Starówkę czy Rynek Nowego Miasta. Nad rzeczkę Łabuńkę lub zalew. (...)