Dom, ul. Śląska

Śląska, Karolówka, Zamość, lubelskie

  • 1 150 000 zł
  • 198 m²
  • 5 808,08 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Górski

Skontaktuj się

Dom, ul. Śląska

Śląska, Karolówka, Zamość, lubelskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 150 000 zł

198 m²

5 808,08 zł/m²

Dom, ul. Śląska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 150 000 zł 198 m² 5 808,08 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
855 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

855 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (5 808,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 198 m², 6 pokoi (5 sypialni), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2022
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 855 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Górski Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2174

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

! WSZYSTKIE! oferty 0%

Elegancja i rozmach w najlepszym wydaniu | Wyjątkowy dom na Karolówce

Nie jest biało, nudno i jak u wszystkich .
Ten dom ma styl, rozmach i charakter, który czuć od pierwszego kroku. To wnętrze stworzone dla osób, które lubią elegancję, przestrzeń i klimat luksusowych rezydencji z błyskiem, efektownym oświetleniem i wykończeniem, które robi ogromne wrażenie na żywo. (...)

Agent

Krzysztof Górski

511 685...

511 685 188

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości